Засідання районної школи молодого педагога

Дата: 19.10.2017 14:02

19 жовтня 2017 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської РДА відбулося засідання районної школи молодого педагога.

Завідувач районним методичним кабінетом Людмила Анатоліївна Корбут опрацювала з педагогами матеріал з теми «Нові компетенції сучасного вчителя в умовах проведення реформи національної системи освіти», попередньо переглянувши відео про володаря титулу найкращого вчителя України ПаулаПшенічку.

У центрі уваги педагогів було питання «Причини, прояви та наслідки шкільного булінгу», яке розкрили О.О.Гайдучок, керівник постійно діючого семінару заступників директорів ЗНЗ з виховної роботи, заступник директора з виховної роботи Сквирської ЗОШ №5, Л.В.Котяй, методист РМК.

Молоді педагоги отримали рекомендації про план дій та подальшу співпрацю з правоохоронними органами, навчальних закладів Сквирщини та районного методичного кабінету,а також про взаємодію з батьками та громадськими організаціямищодо профілактики шкільного булінгу.