Всесвітній день дитини у Малолисовецькому НВК

Дата: 21.11.2019 13:54

Ранок 20 листопада 2019 року у Малолисовецькому  НВК розпочався незвично : усіх діток учителі та працівники  школи вітали  у вестибюлі зі святом та пригощали  яблуками. Зустріла із найкращими побажаннями і  стіннівка, виготовлена класним керівником 9 класу  Рудюк Н.І.

А на другому поверсі  учнів початкової школи чекав сюрприз: куточок дозвілля ,честь відкрити який випала ученицям  Бондарук Крістіні  та Сірій Тетяні. Організувала його створення заступник директора з НВР Грищенко Г.І.., Земцова Валентина Ігорівна, бабуся учениці 3 класу Юрченко Валерії , пошила 15  чохлів для м'яких пуфиків, а учитель образотворчого мистецтва  Володимирчук Лариса Василівна намалювала на  стінах  героїв  мультфільмів. Долучились до облаштування цього куточка учитель Рудюк Н.І.,та працівники школи  Гончарук Ю.Ю., Лонська Е.С., Опрієнко В.А., Лук'яновець М.І. і  Мізюра К.М.

В святковий день учні вирішили допомогти  діткам, які переживають нелегкі часи ,тому,що борються з хворобами , підтримавши щорічну Всеукраїнську акцію «Назустріч мрії». Класні керівники  Парасюк А.С., Володимирчук Л.В., Ригун О.М., Григоренко К.І., Пилюта Т.П., Медчук І.Ю., Бондарчук Ю.М. та Рудюк Н.І. провели єдиний урок Добра , за матеріалами Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом» та «Ярмарок талантів» за участю учнів 1-9 класів. Зібрані кошти   будуть перераховані в благодійний фонд.

Учні 8-9 класів (Богайчук Аліна, Рукас Варвара, Юхимчук Вікторія, Слободенюк Дарина) провели з малюками  в дитячому садочку ігри  різних країн світу.

Завершилось свято дружнім чаюванням, яке підготували учителі НВК для учнів 1-9 класів.