Сектор освіти Сквирської РДА

На зустріч із перлами Херсонщини

З 03 липня по 09 липня 2018 року відбувся  туристично- краєзнавчий  екскурсійний семінар  для профспілкового активу закладів освіти Сквирського району.

Уже в котрий раз мандрують сквиряни чарівним краєм неньки - України. А цього разу попрямували до Скадовська, що розкинулося на березі Джарилгацької затоки Чорного моря. Місто засновано у 1894 році як морську пристань на місці рибальського селища Алі-Агок на землях поміщика Сергія Скадовського. Сюди прибували переселенці з Очакова, Олешок, Херсона…

Глибше пізнати історію рідної землі,  торкнутися серцем і душею її краси – ось мета кожного освітянина.

Тож екскурсія на острів-заповідник Джарилгач (за вісім кілометрів від міста), де чисте море, лікувальні грязі, безліч мінеральних джерел і невеликих озерзаслуговує на особливу увагу.  Тут можна побачити два маяки. Старий спроектував сам Ейфель. А ще тут є унікальне джерело – посеред моря з-під землі б'є прісна вода. Недарма ж Джарилгач називають українськими Мальдівами.

А як можна було не побувати у біосферному заповіднику Асканії-Нової – рукотворного дива. Це унікальний музей під відкритим небом. Другого такого місця не існує на планеті. Загальна площа заповідника становить 33 тис. га і ділиться на дендропарк, зоопарк та заповідний цілинний степ, де зібрані близько трьох тисяч видів тварин і п’ятисот видів рослин. Тут розроблено унікальну систему каналів і штучних озер. Мабуть, тому й відносять Асканію-Нову до семи природних чудес України.

Незабутні враження, напевно, не полишили жодного із відпочиваючих. Під час екскурсійно-туристичного семінару Херсонщина дарувала нам чудову сонячну погоду, ласкаві морські хвилі, теплі обійми засмаги

 « повернутися до списку новин