Вітаємо переможця обласної олімпіади з української мови і літератури!

Дата: 26.01.2019 13:15

Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури ученицю 11 класу Середу Олександру та вчителя Ярмульську Іванну Володимирівну!

Середа Олександра Сергіївна посіла 2 місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. Успіх учениці надзвичайно радує, оскільки у 8, 9 та 10 класах, Олександра здобувала 3 місце в обласному етапі. Олександра – яскрава представниця обдарованої учнівської молоді! Вона – голова Сквирської районної ради дітей «Лідер», почесний член Сквирського територіально відділення Малої Академії Наук України, активна учасниця інтелектуальних і творчих конкурсів, неперевершена ведуча ліцейних і районних заходів.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та нових перемог!

Дякуємо вчителю української мови та літератури Іванні Володимирівні Ярмульській за підготовку переможця обласної олімпіади!