Заняття майстер-класу учителя фізичної культури Гандзюка Богдана Олександровича

Дата: 05.04.2018 12:24

05 квітня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  відбулося друге заняття майстер-класу  учителя фізичної культури Гандзюка Богдана Олександровича  з теми «Особливості викладання навчального модуля « Баскетбол».

Гандзюк  Б.О. ознайомив учасників заходу  із змінами правил  гри у баскетбол. Слухачі  поділися власним досвідом із методики викладання модуля «Баскетбол». Учасниками заходу було відвідано урок у 4 класі, на якому учитель показав майстерність проведення заняття з учнями початкової школи.

Учителі обговорили питання викладання та підготовки учителів фізичної культури до роботи в умовах Нової української школи.

Педагоги подякували Богдану Олександровичу за високий рівень проведених занять.