Сквирський РС ГУ ДСНС інформує

11 квітня 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники  Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Сквирської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 ім. П.Тисьменецького.

Школярам  розповіли про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Особливу увагу було звернено на небезпеку спалювання сухої трави та листя, адже це може призвести до загорання поруч розташованих будівель, виникнення лісових пожеж та пожеж в екосистемах.

Також дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області