Проведено тренувальні заняття з евакуації

Дата: 22.01.2020 12:00

22 січня 2020 року фахівцями Сквирського районного сектору разом з рятувальниками 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира було проведено тренувальні заняття з евакуації учнів Сквирського академічного ліцею №2

Згідно з тактичним задумом, в комп’ютерному класі на 2 поверсі сталась пожежа.

Керівництво закладу, в першу чергу, евакуювала учнів та персонал, сповістила Служби порятунку та вжила першочергових заходів щодо її ліквідації.

Усім присутнім було доведено основні правила пожежної безпеки та вимоги по недопущення пожеж, а також було надано практичні навики користування вогнегасником.

Подібні заходи у навчально-виховних закладах відбуваються постійно, адже саме так діти найкраще сприймають і запам’ятовують корисну інформацію.