Загальношкільні батьківські збори

Дата: 23.03.2018 11:58

22 березня 2018 року  у Великополовецькому НВК відбулися загальношкільні батьківські збори.

Порядок денний:

1.Відкриття батьківських зборів. Міні-концерт. (Педагог-організатор Степенко Я.В.)

2.Про закінчення навчального року та особливості проведення державної підсумкової атестації в 4, 9 та 11 класах та ЗНО у випускників. (Заступник директора з навчальної роботи Кошова Г.І.)

3.Організація навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції нової української школи (Заступник директора  з виховної роботи Хіврич С.М.)

4. Медична реформа в питаннях і відповідях. (Лікар загальної практики сімейної медицини Великополовецької амбулаторії Вишневський П.П.)

5.  Про проведення в закладі проекту «Стоп кульок: ми за екологічний шопінг» та залучення до нього батьків та учнів. (Учитель хімії, керівник проекту Долінська О.М.)