Сектор освіти Сквирської РДА

Вітаємо Скочко Валерію Валеріївну з успіхом на ЗНО!

Валерія отримала 200 балів за тестування з хімії!

21 червня 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти визначені та оголошені результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх тестових предметів, які були включені до програми тестування в 2018 році. Як і в будь-якому конкурсі, ми звикли визначати найкращих - переможців, якими пишаються вчителі та батьки. Досягнути перемоги на ЗНО - це набрати максимальний результат. В Україні максимальний результат – 200 балів – отримали 222 учасники тестування. З них 12 вступників отримали по 200 з двох предметів: у Києві – 4 вступники, Харківській області – 4, Львівській області – 2, Полтавській області – 1, Волинській області – 1. Решта 210 учасників отримали 200 балів з одного предмету. Серед них випускниця Сквирського ліцею Скочко Валерія Валеріївна.

Улюблені предмети Валерії - біологія і хімія. Одразу після написання ЗНО Валерія звернулася до своїх учителів, щоб перевірити правильність розв'язання тестів. Вчитель хімії Поліщук Ніна Іванівна запевнила, що має бути 200 балів. Валерія поділилася цією новиною з учителями ліцею, і, в очікування офіційного оголошення результатів, усі надзвичайно хвилювалися і бажали, щоб передбачення здійснилися. І ця мить настала! Вранці о 7 годині 21 червня Валерія повідомила, що має омріяні 200 балів.

Педагогічний колектив щиро вітає випускницю з успішною здачею ЗНО з усіх предметів, та з отриманням 200 балів з хімії!

Захоплення біологією та хімією пов'язані з вибором майбутньої професії, тому усі зусилля Валерія поклала на їх вивчення. Поставлена мета, старанність у навчанні, надзвичайно велика  відповідальність перед своїми наставниками Гудзенко Наталією Василівною, Момотенко Іриною Володимирівною, Поліщук Ніною Іванівною привели ученицю до успіхів. У 10 та 11 класах Валерія була переможцем обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та хімії.

У ліцеї не було поглибленого вивчення цих предметів, але була змога відвідувати індивідуальні заняття і консультації для поглиблення знань з біології і хімії та районний міжшкільний факультатив, який працював у суботу. Валерія ретельно виконувала всі завдання, самостійно вивчала теми з додаткової літератури, розв'язувала тести високого рівня складності. Захоплення хімією та біологією не завадили успішно вивчати й інші предмети. Випускниця нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

Скочко Валерія вписала прекрасну сторінку в історію Сквирського ліцею. Дякуємо батькам Валерію Анатолійовичу та Олені Павлівні й родині за виховання здібної, доброї, надзвичайно скромної, щирої доньки Валерії. Бажаємо неймовірно багато щасливих подій у житті!« повернутися до списку новин