Засідання школи передового педагогічного досвіду

Дата: 25.01.2018 11:19

25 січня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Тисьменицького відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду учителів трудового навчання: Каліновської С.А . - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Тисьменецького, Ткаченка С.Г. - Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М.Ольшевського.

Слухачі школи ознайомилися із можливостями використання інтернет-ресурсів Майстер-тест та OnlineTestPad.

Під час практичної частини вчителі працювали над створенням власних мультимедійних продуктів. Результати роботи розміщено на сторінках сайту «Технології».

У заключній частині заняття було підведено підсумки роботи школи передового педагогічного досвіду у 2017/2018 навчальному році.