«КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ»

12 жовтня 2017 року  з метою залучення дітей до джерел національної icтopiї, культури в 3 класі Сквирської ЗОШ І-ІІІст.№1 класний керівник Потьомкіна Олена Володимирівна провела відкритий виховний захід «Козацькі забави», який був присвячений Дню українського козацтва.

У веселих змаганнях взяли участь два курені «Козачата» та «Веселі козаки». Учасникам команд потрібно було пройти 10 випробувань: «Вітання», «Сильна рука», «Спритна рука», «Біг у мішках», «Вузлики»,

«Ми – українці», «Вареники», «Козацька каша», «Жартівливий», «Турботлива мама».

Журі в складі учнів 4 класу, Коноплястого Ярослава, Кротюк Юлії та Фалькович Валерії вирішили, що в запеклій боротьбі перемогла команда «Веселі козаки».

Діти отримали масу задоволення, цікаві враження та позитивні емоції від «Козацьких забав». Після свята тривала «козацька трапеза». Всіх учасників частували пирогами з узваром.