Козацький квест-рум «Козацька булава»

Дата: 18.10.2017 10:24

Організація змістовного дозвілля учнів; виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, виховання в дітей інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва;формування в учнів високих морально-психологічних якостей - рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді, згуртованості в учнівських колективах – саме такі завдання стояли при організації квест - руму «Козацька булава», який пройшов 17 жовтня 2017 року у приміщенні районного центру дитячої та юнацької творчості відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської РДА.

Учні 8-их класів міських шкіл разом із своїми вчителями проявляли сміливість, відвагу, творчість, креативність, колективізм, козацький гарт та наполегливу боротьбупри проходженні десяти випробувань. Координаторамиквесту виступали керівники гуртків: Гітченко Л.О., Дубініна О.А., Кучанська О.О., Нешпор М.О., Кучанський І.Л., Царук О.С., Ліньков С.М., Равва Н.І., Сергійчук М.А., Майорко І.В.Журі заходу: Л.А.Корбут, завідуюча районним методичним кабінетом, Л.В.Котяй, методист РМК відмітили високий творчий рівень підготовки школярів.

Учасники козацького квесту, пройшовши всі випробування, переконалися, що є нащадками славного козацького роду, що в їхніх жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.