25 червня - ЗНО з математики

Дата: 26.06.2020 10:15

Участь у тестуванні з математики взяли випускники Сквирського району. Усі зареєстровані випускники виявили бажання здавати ЗНО.

Тестування з математики для наших учнів проходило у м. Біла Церква. У реаліях корона вірусу всі відчували себе тривожно та напружено, але належна організація проведення ЗНО та толерантне ставлення дорослих до учнів дали змогу спокійно виконати тести та мати гарний настрій після завершення випробувань.

Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО з математики буде визначено до 16 липня. На сторінках учасників результати будуть опубліковані до 17 липня.

Наступне ЗНО – з української мови та літератури – відбудеться у вівторок, 30 червня, для випускників Сквирського району в пункті тестування Сквирського академічного ліцею.