Засідання районної школи педагогічної майстерності

Дата: 20.02.2019 09:32

19 лютого 2019 року на базі Сквирського районного методичного кабінету відбулося засідання районної школи педагогічної майстерності Верещак А.Ф. для вихователів закладів дошкільної освіти «Формування здорового способу життя дошкільників під час фізкультурно-оздоровчої роботи».

Під час засідання методист районного методичного кабінету Чернега Н.С. ознайомила присутніх із найважливішим завданням сучасної освіти: забезпечення повноцінного розвитку підростаючого покоління, охорона та зміцнення їхнього здоров’я як неодмінної умови формування особистості, активного громадянина України.

Педагоги переглянули відеозаняттяз дітьми молодшого дошкільного віку«Квітка здоров’я», яке провела вихователь-методист Верещак А.Ф.

Під час практичної частини учасники заходу поділилися своїм досвідом роботи з даного питання. Презентували розроблений власноруч дидактичний матеріал, дидактичні ігри валеологічного спрямування.

По закінченню було підведено підсумки засідання, присутні обмінялися думками та ознайомилися з методичними рекомендаціями.