Для харчоблоків двох закладів освіти придбано нове технологічне обладнання

Дата: 21.02.2021 09:30

6 лютого 2021 року начальник відділу освіти Сквирської міської ради Олександр Заболотний, Сквирський міський голова Валентина Левіцьк та заступник міського голови Валентина Бачинська відвідали Сквирський академічний ліцей і Сквирський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького. Мета візиту – вивчити питання щодо проведення ремонтних робіт на харчоблоках цих закладів освіти та встановлення нового технологічного обладнання.

Для цих закладів освіти в 2020 році було придбано сучасне технологічне обладнання (пароконвектомати, марміти для перших страв, марміти охолоджувальні, котли харчоварильні, м’ясорубки, тістомісильні машини, овочерізки, шафи жарочні, шафи холодильні). Таке обладнання покращити якість приготування страв для дітей та впровадити різні форми організації харчування учнів (вибір страв учнями й батьками, «шведська лінія», комплексні меню). Обладнання для Сквирського академічного ліцею було поставлено за кошти державного бюджету (479000 грн.), а для Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького – за кошти обласного бюджету (769000 грн.).

Ремонтні роботи на харчоблоках та монтаж обладнання необхідно буде провести за кошти місцевого бюджету.

Під час виїзної наради було узгоджено напрями й обсяги виконання робіт, першочергові завдання, фінансування. Відділу освіти було доручено виготовити кошторисну документацію для виконання ремонтних робіт.