Фінал І етапу «Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику»

Дата: 23.11.2017 09:30

21 листопада 2017 року в Відділі освіти Сквирської РДА був проведений фінал І етапу «Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику» серед загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району.

Журі яке складалось з працівників Відділу освіти та Сквирського РС ГУ ДСНС оцінювало роботи учнів віком від 6 до 18 років, які були розподілені на три вікові категорії:

За результатами І етапу конкурсу, переможцями стали:

•           в. 1 категорії ( від 6 до 10 років) учениця 3-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 Криволап Софія Олександрівна;
  •           в 2 категорії ( від 11 до 14 років) учениця 9-го класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Поліщук Альона Юріївна
  •           в 3 категорії ( від 15 до 18 років) учениця 10-го класу, вихованка гуртка «Літературна творчість» Сквирського районного центру дитячої творчості» Збаращенко Поліна Андріївна.

Твори переможців направлені на 2 етап (обласний) «Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику»

Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області