Добре діло

Дата: 20.02.2019 09:25

Члени рою "Соколята" Великополовецького НВК долучилися до "Доброго діла" "Смітити не можна - переробляти", розпочатого козачатами рою "Котигорошки", що є початком довготривалого екологічного проекту, який розпочався цього навчального року, з утилізації або подальшого використання пластикової тари та пакетів.

Джурівці під керівництвом куратора, вчителя екології Рудійко Н.В., провели майстер-клас для учнів закладу стосовно компактного зберігання вживаних пакетів у будь-якій тарі для повторного використання. А також показали, як можна збирати та зберігати поліетиленові пакети в пластикових пляшках для подальшої утилізації з метою зменшення засмічення оточуючого середовища.

Учні провели експеримент: в середньому в пляшку ємністю 1,5л. поміщається близько 100 пакетів!

Приєднуйтесь до акціії та не збільшуйте сміття!