A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Національно-патріотичне виховання

 

 

 

 

 

 

 

101 причина любити Україну - Україна Incognita

 

Нормативно-правовий кейс

Методичні рекомендації

Методичні матеріали

Проведені заходи

Ешафот – книга Анатолія Ігоровича Гальчинського. Збірка прозових творів увібрала в себе різножанрові твори, в котрих автор емоційно, художньо переосмислює життя в царині громадської праці, педагогіки. Думки і відчуття автора знайшли своє відображення на папері, як у майбутньому, сподіваємося, і у серцях читачів.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Літературно-художнє видання

Авторський колектив

Герої тримають небо. Книга є зібранням короткої інформації про земляків, загиблих і померлих учасників україно-російської війни в період з 2014 по 2019 рік. Може бути вихідним матеріалом для подальшого вивчення і дослідження бібліографічних, історичних, соціальних аспектів україно-російського конфлікту та участі в ньому сквирян.

Літературно-художнє видання

Анатолій Ігорович Гальчинський

По рідній вулиці з оркестром. Книга давнішнього члена Сквирського осередку Спілки Українсько молоді в Україні Анатолія Гальчинського «По рідній вулиці з оркестром»-це маленький відбиток життя громадської молодіжної організації, яка творить громадське тло для повноцінної, плідної виховної праці. До книги ввійшли публікації часопису «Вісник Сквирщини» за 2017 рік, період інтенсивних зусиль осередку по збору, популяризації і вшануванню імен сквирян, учасників національно-визвольних змагань українського народу.

                         Публіцистично-художнє видання

 

Анатолій Ігорович Гальчинський

Табір над Раставицею

«Табір над Раставицею» – книга Анатолія Ігоровича Гальчинського. Збірка прозових творів ввібрала в себе різножанрові твори, в котрих автор емоційно, художньо переосмислює життя в царині громадської праці, педагогіки. Думки і відчуття автора знайшли своє відображення на папері, як у майбутньому, сподіваємося, і у серцях читачів.

Книга розрахована на широке коло читачів.

 

Літературно-художнє видання Анатолія Ігоровича Гальчинського

«Янголи поряд» – книга Анатолія Ігоровича Гальчинського. Збірка прозових творів ввібрала в себе різножанрові твори, в котрих автор емоційно, художньо переосмислює життя в царині громадської праці, соціальної служби. Думки і відчуття автора знайшли своє відображення на папері як у майбутньому, сподіваємося, так і в серцях читачів.

16:37 03.02.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень