Корисні посилання щодо теми антибулінгу

Застосування діагностичних мінімумів в діяльності працівників психологічної служби

Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному/рівна-рівній» та вирішення конфліктів мирним шляхом у закладах освіти

Кодекс безпечного освітнього середовища

Комплект освітніх програм «Вирішення конфліктів мирним шляхом.Базові навички медіації»
Освітня програма гуртка «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації»
Освітня програма факультативу «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе»

Сайт -  stopbullying.com.ua

Посібник для батьків учнів початкових і середніх шкіл "Булінг - ми всі можемо допомогти це зупинити"

Посібник для вчителя “Не смійся з мене”. Профілактика булінгу.

Навчально-методичний посібник  для соціальних педагогів, практичних психологів та вихователів "Не смійся з мене: просвітницько-профілактична програма тренінгових занять"

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв'язання проблеми насильства в школі»

Дослідження Українського інституту дослідження екстремізму "Стоп шкільний терор. Особливості цькувань у дитячому віці"

Програма тренінгових занять для учнів 5-11 класів "СТОП-Булінг"