День захисту дітей 2020

Випускники Кривошиїнського НВО щиро вітають усіх із завершенням навчального року і від щирого серця кажуть велике спасибі вчителям за безцінну працю і вірні старання, за добре серце і щирість душі, за чуйність і за оптимізм.

У перший літній день в Україні, як і вусьому світі, відзначають свято – День захисту дітей.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято–Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

Щороку в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Україні офіційно святкувати цей день почали з 1998 року!

У перший день літа наша країна разом із світовою спільнотою відзначають прекрасне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Сквирський ЗДО №5 «Калинка» вітає всіх дошкільнят з святом -  Днем захисту дітей.

В рамках проєкту #ВсеБудеДобре учні 2 класу Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива», вихованці гуртка «Юні інженери» презентували власний проект «Шматочок літа».

В рамках проєкту #ВсеБудеДобре та до Міжнародного дня захисту дітей учні 2 класу Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива» розповіли за що вони люблять літо та чому так його чекають.