Свято останнього дзвінка 2020

Свято Останнього дзвоника у Самгородоцькій школі

29 травня свято Останнього дзвоника дистанційно відбулося і у Буківському НВК.

Казковий світ дитинства назавжди запам’ятається учням 4 класу Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива». Щирі та найкращі вітання, з нагоди свята останнього дзвоника та випуску у початковій школі, діти шлють своїй першій вчительці Нелі Черкасенко.

29 травня в школах України відзначають свято Останнього дзвоника. І хоча це свято цього року проходило не як завжди, а в онлайн-форматі, це не завадило вчителям та дітям придумати свої оригінальні варіанти святкування закінчення навчального року у школах.

29 травня в Україні відзначається свято Останнього дзвоника, що знаменує офіційне закінчення навчального року в школах.

Ось і промайнув ще один навчальний рік, сповнений приємних вражень  та несподіванок, творчих і навчальних  злетів, спортивних досягнень.

Учнівське самоврядування Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст..№3 імені Петра Тисьменецького з нагоди свята Останнього дзвоника шле свої вітання педагогам, керівникам гуртків, секцій, працівникам школи, своїм одноліткам.

Прийшов до завершення навчальний рік, який був особливим, насиченим на події та неординарним у зв'язку із цією ситуацією, яка склалася у світі та нашій країні, сповнений хвилюваннями, клопіткою працею, радістю та досягненнями.

Ось і закінчився 2019/2020 навчальний рік у Пустоварівському НВК. Складний, цікавий і зовсім не схожий на всі попередні. Вітаємо учнів, батьків, учителів зі святом Останнього дзвоника.

Останній дзвінок – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято свято, яке не можна нічим замінити. І хоча він в цьому році пролунав дистанційно, у зв’язку з карантинними обмеженнями, це не завадило надіслати вітальні слова всім учасникам освітнього процесу у Рудянській філії.

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Цьогоріч це свято проходить у незвичному форматі – дистанційно.

29 травня 2020 рокусвято останнього дзвоникадля учнів, вчителів, батьків, працівників навчального закладу відбулося нетрадиційно, в режиміонлайн.

У зв'язку із забороною проведення масових заходів навчальний рік у школах завершився дистанційно.

У п'ятницю, 29 травня, по всій Україні, відзначається свято Останнього дзвоника.

Традиційний останній дзвоник зазвичай проходить урочисто та весело – спочатку лінійка біля школи, під час якої лунають привітання дітям від директора, далі – одинадцятикласники прощаються зі школою і символічно відпускають повітряні кульки в небо.

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвінка.

Випуск учнів 4 класу Великополовецького НВК.