Відділ освіти Сквирської РДА

Призери ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018/2019 н.р.

Призери ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018/2019 н.р.

 

 

П.І.учасника

Клас

Навчальний заклад

Секція

Учитель

Місце

1

Ходаківська Анна Володимирівна

11

РЦДЮТ, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Селекція та генетика

Гудзенко Наталія Василівна,

 Димань Тетяна Миколаївна

І

2

Стригун Анастасія Сергіївна

10

РЦДЮТ, «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Валеологія

Плівачук Олена Павлівна,

Гудзенко Наталія Василівна

ІІ

3

Гаркавий Назар Романович

11

Сквирський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Ветеринарія та зоотехнія

Гудзенко Наталія Василівна,

Гриневич Наталія Євгенівна

І

4

Федоренко Олександра Михайлівна

9

РЦДЮТ, «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Екологія

Гудзенко Наталія Василівна,

Мазур Тетяна Григорівна

ІІ

5

Кузніцова Анастасія Олександрівна

10

РЦДЮТ, «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Зоологія, ботаніка

Гудзенко Наталія Василівна,

Гриневич Наталія Євгенівна

ІІ

6

Околіта Микола Ігорович

10

Сквирський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст..№4

Охорона довкілля та раціональне природокористув.

Гудзенко Наталія Василівна,

Мазур Тетяна Григорівна

ІІІ

7

Іванченко Вікторія Григорівна

11

РЦДЮТ, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Українська мова

Цимбалюк Василь Іванович,

Ярмульська Іванна Володимирівна

І

8

Гуменюк Діана Олексіївна

10

РЦДЮТ, « Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Українська література

Заболотний Олександр Вікторович, Ярмульська Іванна Володимирівна

ІІІ

9

Войцешук Маргарита Сергіївна

11

 РЦДЮТ, Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. ЗОШ №3

Етнологія

Пасічник Наталія Сергіївна,

Бойко Алла Михайлівна

І

10                         

Гаврищук Таїсія Сергіївна

10

РЦДЮТ, « Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Всесвітня історія

Пасічник Наталія Сергіївна,

Козлова Ольга Леонідівна

ІІ

11

Середа Олександра Сергіївна

11

РЦДЮТ, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Фольклористика

Плівачук Катерина Володимирівна, Ярмульська Іванна Володимирівна

ІІ

12

Литвин Андрій Олександрович

10

Сквирський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст..№4

Мистецтвознавство

Плівачук Катерина Володимирівна, Удод Жанна Юріївна

ІІІ

13

Кругляк Назар Олегович

11

РЦДЮТ, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Філософія

Козлова Ольга Леонідівна,

Ломачинська Ірина Миколаївна

І

14

Харитонкіна Ксенія Павлівна

11

РЦДЮТ, НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»

Теологія, релігієзнавство, історія релігії

Козлова Ольга Леонідівна,

Ломачинська Ірина Миколаївна

ІІ

15

Потіха Ірина Романівна

9

РЦДЮТ, В.Половецький НВК

Педагогіка

Хіврич Світлана Миколаївна

ІІІ