Організація роботи в закладах освіти

Дистанційне навчання

До уваги батьків та учнів Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій "Перспектива"За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Кривошиїнського НВО За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

Всі батьки і учні Чубинецького НВК мають доступ до своїх електронних щоденників, де вчителі вписують завдання на період карантину на кожен день. На базі цього порталу і організовано дистанційне навчання.

До уваги батьків та учнів Самгородоцької ЗОШ За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Малолисовецького НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

Сквирська ЗОШ №3 пропонує завдання  за розкладом уроків для самостійного опрацювання .Консультації з учителями проводяться в мережних групах

До уваги батьків та учнів Буківського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Рогізнянського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

Сквирська ЗОШ №1 працює по дистанційному навчанні в програмі КЛАС РУМ. Вчителі в цій програмі розміщують завдання та матеріали для самоопрацювання учнями.До уваги батьків та учнів Антонівського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Сквирського ліцею За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Великополовецького НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Пустоварівського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Шамраївського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Тхорівського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Рудянського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Шапіївського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.

До уваги батьків та учнів Кам’яногрибельського НВК За розкладом уроків пропонуємо завдання для самостійного опрацювання. Консультації з учителями проводяться в мережних групах.