Охорона праці

Інженер з охорони праці

Решетар Андрій Петрович

Листи відділу освіти Сквирської міської ради
2021-05-28 №322 Щодо заходів з безпеки життєдіяльності для учасників освітнього процесу в період літніх канікул
  Лист Міністерства освіти і науки України 15.03.2021 №1/9-145          «Про виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні»
1 Накази відділу освіти Сквирської міської ради 26.03.2021 №58 Про основні заходи цивільного захисту відділу освіти Сквирської міської ради на 2021 рік
2 Накази відділу освіти Сквирської міської ради 23.03.2021 №55 «Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності у весняно-літній період 2021 року»
(файлів: 3)

3 Накази відділу освіти Сквирської міської ради 19.03.2021 № 54 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху в системі освіти Сквирської міської ради»
(файлів: 1)

Наказ сектору освіти Сквирської РДА від 12 лютого 2020 року №43 "Про основні заходи цивільного захисту сектору  освіти Сквирської районної державної адміністрації на 2020 рік"

Лист МОН від 14.02. 2019  № 1/11-1491 «Щодо організації роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти»

Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності у осінньо-зимовий період 2018 року

План основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2017 рік.

Перевірка знання працівників з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності за новим порядком

Інструкція з проведення евакуації в разі винекнення надзвичайної ситуації чи небезпечної події

Зразок заповнення журналу обліку вогнегасників на об’єкті

Наказ відділу освіти від 23 листопада 2018 року №220 "Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльностів закладах освіти Сквирського району"

Наказ відділу освіти від 23 квітня 2018 року №107 "Про проведення заходів з  нагоди Дня охорони праці  в закладах освіти Сквирського району у 2018 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669 викладено у новій редакції Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти.
Це Положення визначає єдину систему організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу (учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та працівників закладів освіти), а також обов’язки керівників та посадових осіб щодо забезпечення безпечних та нешкідливих умов навчання, утримання і праці, запобігання травматизму.
Навчання та перевірка знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та працівників закладів освіти проводяться відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (наказ Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15) та Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2006 року № 304).
Завантажити документ nakaz-mon-1669-2017.pdf [245,36 Kb]

Про табель термінових та строкових донесень

Про основні заходи цивільного захисту відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації на 2018 рік

Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах