Охорона праці

Інженер з охорони праці

Решетар Андрій Петрович

План основних заходів цивільного захисту Сквирського району на 2017 рік.

Перевірка знання працівників з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності за новим порядком

Інструкція з проведення евакуації в разі винекнення надзвичайної ситуації чи небезпечної події

Зразок заповнення журналу обліку вогнегасників на об’єкті

Наказ відділу освіти від 23 квітня 2018 року №107 "Про проведення заходів з  нагоди Дня охорони праці  в закладах освіти Сквирського району у 2018 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669 викладено у новій редакції Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти.
Це Положення визначає єдину систему організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу (учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та працівників закладів освіти), а також обов’язки керівників та посадових осіб щодо забезпечення безпечних та нешкідливих умов навчання, утримання і праці, запобігання травматизму.
Навчання та перевірка знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та працівників закладів освіти проводяться відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (наказ Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15) та Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2006 року № 304).
Завантажити документ nakaz-mon-1669-2017.pdf [245,36 Kb]

Про табель термінових та строкових донесень

Про основні заходи цивільного захисту відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації на 2018 рік

Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах