Шевченківські дні

08 березня 2024 року на учнів Сквирського академічного ліцею чекав Шевченків блокпост. Діти залюбки відповідали на цікаві запитання про життя та творчість Великого Кобзаря та отримували за правильну відповідь солодощі.

15:31 05.04.2024

Шевченківські дні

Україна відзначає 210 річницю від Дня народження Тараса Шевченка. Учні й учениці Сквирського академічного ліцею приєдналися до вшанування пам'яті Великого Кобзаря.

15:28 05.04.2024

Зустріч з інспекторами ювенальної превенції

07 березня 2024 року до учнів 6-Б та 7-Б класів Сквирського академічного ліцею завітали правоохоронці, а саме старша інспекторка сектору ювенальної превенції Сквирського відділу поліції Київщини Чумак Наталія Дмитрівна та інспектор сектору ювенальної превенції Сквирського відділу поліції Київщини Кононська Інна Миколаївна. Поліцейські розповіли дітям про їхні права й обов’язки. Про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо здійснення булінгу і кібербулінгу та яка відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень.

15:25 05.04.2024

Шевченківські дні

Відзначення 210-ї річниці з дня народження генія України Тараса Шевченка у Горобіївському НВК 8 березня 2024 року відбулося креативно. Оксана Петрівна Перебейніс разом з колегами організували змістовне, патріотичне, пісенне шанування пам'яті Великого Кобзаря для учнів 1-4 класів провівши виховну годину-флешмоб "210 років Кобзарю". Активними учасниками заходу стали учасники рою "Хоробрі серця". На заході панувало щире прагнення прищепити учням любов до українського слова, до рідної мови, до багатства наших культурних надбань, панувала хвилююча атмосфера єднання з українським словом, із безсмертною творчістю Тараса Шевченка. Особливістю флешмобу використання 20 чотиривіршів, кожен з яких починається рядком, який належить перу Тараса Шевченка

15:18 05.04.2024

Година спілкування "Уклін тобі, Тарасе! "

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. У березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка

15:05 05.04.2024

В УРОЦІ КОЛОРИТУ ТА ЗВУКУ: Інтегрований урок української літератури та музичного мистецтва до 210-річчя Тараса Шевченка!

Протягом 4-8 березня вчителі Самгородоцького НВК  Л.В. Булгаченко та М.Ф. Бойко провели інтегровані уроки наповнені красою слова та магією звуку, присвячені творчості Т.Г. Шевченка.

14:55 05.04.2024

Захід «Весняна мрія - перемога»

Не завдяки, а всупереч…Повітряним тривогам, неспокою, хвилюванню. Життя перемагає. А разом з ним весна, віра та впевненість у нашу перемогу.

14:13 05.04.2024

Святкуємо 210 років від дня народження великого Тараса Шевченка!

9 березня у нас особливий день – день, коли ми вшановуємо великого Кобзаря Тараса Шевченка. Його твори - це скарб, який ми несемо у своєму серці, а його слова завжди вдихають у нас силу та гордість за нашу країну!

13:08 05.04.2024