людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

ПОЛІТ МІЖ ПОВІТРЯМ ТА ВОДОЮ

10 жовтня 2017 року у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс «Екраноплан. Політ між повітрям та водою» серед вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання», керівник Ліньков Сергій Миколайович. На конкурс були представлені різноманітні моделі екранопланів, виготовлених власноруч дітьми на заняттях гуртка.

19:01 10.10.2017

Методичні рекомендації щодо відзначення Дня українського козацтва в закладах освіти Київщини

З метою належного відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України, національно-патріотичного виховання юного покоління, збереження історичної та культурної спадщини українського козацтва Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради Академія неперервної освіти надає методичні рекомендації щодо відзначення Дня українського козацтва в закладах освіти Київщини.

16:37 10.10.2017

Урочисте відкриття

10 жовтня 2017 року  в Малолисовецькому НВК розпочалося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка виконанням Державного Гімну України.

15:57 10.10.2017

Спортивні змагання, присвячені Дню бійця територіальної оборони

04 жовтня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшли спортивні змагання, присвячені Дню бійця територіальної оборони. Програмою змагань передбачено визначення першості серед старшокласників з метання гранати та підтягування на перекладині. Переможцями цього турніру стали учні 9 класу з такими результатами:

11:46 07.10.2017

Валентина Сергіївна Кочина провела відкритий урок на VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей

6  жовтня 2017 року VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», який проходить у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,  продовжив свою роботу.

11:39 07.10.2017

Іванна Володимирівна Ярмульська провела майстер-клас на VІІ Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей

5 жовтня 2017 року  на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» розпочав свою роботу VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».

11:36 07.10.2017

День бійця територіальної оборони

06 жовтня 2017 року  з нагоди святкування Дня бійця територіальної оборони у Сквирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Ольшевського були проведені спортивні заходи, спрямовані на формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості. Класні керівники провели виховні бесіди щодо необхідності організації територіальної оборони для підвищення обороноздатності громадян у військовий час .

11:04 06.10.2017

СКВИРСЬКИЙ РС ГУ ДСНС ІНФОРМУЄ

Протягом 06 жовтня у Києві, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях посилення швидкості вітру 19-24 м/с, у Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Луганській та Донецькій областях 15-20 м/с. ДСНС закликає громадян бути обережними у зв’язку з ускладненням погодних умов!

10:57 06.10.2017

День бійця територіальної оборони

05 вересня 2017 року в Кам'яногребельському навчально-виховному комплексі пройшли заходи до Дня бійця територіальної оборони.Класні керівники та класоводи провели виховні години та бесіди з учнями  про необхідність організації територіальної оборони для підвищення обороноздатності громадян у військовий час . Вчитель фізичної культури Войцехівський І.О. провів спортивні змагання.

22:06 05.10.2017

Тренінг для працівників психологічної служби

03 та 04 жовтня 2017 року районним методичним кабінетом на базі Сквирського ліцею проведено тренінг для працівників психологічної служби з питання створення інклюзивно-безпечного середовища для соціалізації школярів і дошкільників у навчальних закладах.

15:46 05.10.2017

Онлайн-опитування: