Акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року у Рудянській філії учні школи долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

13:55 11.12.2020

Я маю право жити на Землі!

У рамках Тижня права та акції «16 днів проти насильства» учні 5-10 класів Пустоварівського НВК під керівництвом Машківської А.Ю. взяли участь у конкурсі малюнків (відеозвіт Ракочої Катерини). Учні 6, 9, 10 класів  разом із Гресько С.В. підготували відеозвернення.

10:51 11.12.2020

Інформація про підсумки районного етапу обласної виставки-презентації робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках обласного арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості».

З 25 листопада по 07 грудня  2020 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила виставка робіт учасників районного етапу обласної виставки-презентації робіт  художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках обласного арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості».

09:59 11.12.2020

В Рудянському ДНЗ

В Рудянському ДНЗ вихователь Горбань О.О. ефективно використовує у роботі з дітьми різні цікаві вправи для сенсорного розвитку дітей

13:58 10.12.2020

Онлайн-консультування «Розвиток професійних компетентностей: через самоосвіту до професійного розвитку»

09 грудня 2020 року відбулося онлайн-консультування «Розвиток професійних компетентностей: через самоосвіту до професійного розвитку» для педагогів Сквирщини. Консультування провела Любов Котяй, директор Сквирського РЦПРПП.

12:06 10.12.2020