Миколай у Сквирському РІРЦ

Дата: 19.12.2019 22:29

19 грудня 2019 року із своїм чарівним мішком подарунків з'явився Миколай у Сквирському РІРЦ, і розпочалося дійство. Веселе та чудове свято повне радості та щасливих облич наших вихованців осяювало святкову залу. Ігри, хороводи та конкурси додавали особливої атмосфери щирого сміху та радості. Святий Миколай подарував дітям смачний і цікавий майстер-клас із розмальовування імбирно-медових пряників.

Безмежно вдячні нашим гостям Чмирю Максиму Миколайовичу, Телятнику Олександру Миколайовичу за солодкі подарунки та гарні розвиваючі іграшки, Кривді Наталії Іванівні за смачний торт для наших діток, сім'ї Попових за запашні медово-імбирні пряники, сім'ї Коствіцьких за благодійну допомогу, учням Сквирського ліцею інноваційних технологій «Перспектива» за чудові розвиваючі іграшки.

Особлива подяка учню 11 класу Околіті Миколі! Ти найкращий!

Щиро вдячні усім мамам особливих діток за їх терпіння, силу та мужність.

Колектив Сквирського РІРЦ вітає Вас із святами і бажає усіляких гараздів.