Сектор освіти Сквирської РДА

Інструктивно-методична нарада

Відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської РДА на 2017/18 навчальний рік 21 листопада 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада медичних сестер та кухарів харчоблоків закладів освіти з питань медичного обслуговування та організації харчування дітей в закладах освіти району.

 

У інструктивно-методичній нараді взяли участь старші медичні сестри, кухарі закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів (об’єднань), загальноосвітніх навчальних закладів, дитячого будинку «Надія», методисти РМК відділу освіти Кривда Н.І., Чернега Н.С., технолог з організації дитячого харчування Добровольська З.М.

Методист РМК відділу освіти Чернега Н.С. розповіла про вимоги до ведення документації з питань організації харчування та медичного обслуговування дітей в закладах освіти, про якість виконання посадових обов’язків медичним персоналом.

Інформувала присутніх про заходи щодо імунізації дитячого населення проти кору та попередження розповсюдження захворюваності на кір.

Технолог з організації дитячого харчування відділу освіти Добровольська З.М. обговорила з присутніми орієнтовне перспективне меню та вартість харчування дітей на 2018 рік.

Методист РМК відділу освіти Кривда Н.І. виступила з питанням про посилення контролю з боку медичних працівників за організацією харчування. Надала рекомендації щодо умов зберігання овочів для використання в дитячому харчуванні.

Закладам освіти району було дано доручення начальника відділу освіти Заболотного О.В. – проводити просвітницьку роботу з батьками дітей дошкільного та шкільного віку щодо імунізації дитячого населення проти кору.« повернутися до списку новин