Відділ освіти Сквирської РДА

Здорові діти - здорова нація

На Сквирщині четвертий рік поспіль проходить цікавий, творчий відкритий конкурс серед дітей та дорослих «Здорові діти – здорова нація!», ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата обласної ради Леоніда Глиняного, метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування.

Цього року до нього долучилися учні не тільки Сквирського району, а й інших районів Київщини.  На розгляд журі було подано 110 робіт із 25 загальноосвітніх навчальних закладів 3 районів Київської області, а саме: Києво-Святошинського, Обухівського, Сквирського.

Журі розглянуло роботи у номінаціях: «Образотворче мистецтво» (плакат, колаж, малюнок, декоративно-ужиткове мистецтво, аплікація крупами); «Літературна творчість» (літературний твір, вірш), «Науково-дослідницька робота» (реферат, дослідницька робота).

18 травня 2018 року в актовій залі  НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» відбулось підсумкове свято «Ми обираємо здоров’я».

Понад 60 учасників стали призерами та переможцями, отримавши грамоти та грошові премії від 100 до 300 гривень, а ще – спеціальним призом відзначено учнівський та педагогічний колектив, який найактивніше долучився до роботи і здобув найбільшу кількість нагород: Сквирське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ».

 Церемонію нагородження провели Дорошенко Віктор Олександрович, генеральний директор ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», Власюк Тетяна Григорівна, помічник-консультант депутата обласної ради Глиняного Леоніда Петровича, Заболотний Олександр Вікторович, начальник відділу освіти Сквирської РДА та Лубківська Леся Василівна, директор Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості. 

 
   

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

Плакат

І вікова категорія

І місце – Бондар Вікторія, учениця 3 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Котюк Катерина, учениця 4 класу Горобіївського НВК;

ІІ місце – Бровченко Софія, учениця 1 класу Тхорівського НВК

ІІ вікова категорія

І місце – Папченко Георгій, учень 4 класу, Папченко Димитрій, учень7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Смолич Віталій, учень 5 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – учні 6 класу Тхорівського НВК;

ІІІ вікова категорія

І місце – Шевченко Марія, учениця 8 класу Оріховецького НВК;

Малюнок

І вікова категорія

І місце – Шостаковський Артем, учень 2 класу Сквирського НВК;

І місце – Павленко Ульяна, учениця 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце – Морофіянець Емін, учень 2 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІ вікова категорія

І місце – Харитонкіна Юлія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ вікова категорія

І місце – Харитонкіна Ксенія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – Мєдвєдєва Вікторія, учениця 11 класу Дулицького НВО;

ІІІ місце – Павленко Амалія, учениця 8 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

За активну участь

Матвієнко Анастасія, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Попова Олександра, учениця 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Павлівський Давид, учень 1 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Павлівський Богдан, учень 1 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Павлівський Ілля, учень 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Павлівський Вячеслав, учень 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

 

Колаж

І вікова категорія

І місце – Сотніченко Назар, учень 1 класу Сквирського НВК;

І місце – учні 3 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІ місце – Гетьман Андрій, учень 4 класу, Гетьман Тетяна, учениця 2 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Кучеренко Анастасія, учениця 3 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІІ місце – Трофимчук Оксана, студентка Житомирського коледжу культури та мистецтв ім. І.Огієнка

ІІІ місце – Заруднюк Арсеній, учень 6 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

Аплікація крупами

І вікова категорія

І місце – Крачун Ілля, учень 2 класу Горобіївського НВК;

ІІ місце – Зубрій Діана, учениця 2 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Чабанна Ульяна, учениця 3 класу Пустоварівського НВК

ІІ вікова категорія

І місце – Віннік Вікторія, Фальчук Вікторія, Кардава Анжела, учениці 7 класу Оріховецького НВК;

ІІ місце – Дерій Ліза, учениця 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Івасюк Дарина, учениця 5 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ.

Декоративно – ужиткове мистецтво

І вікова категорія

І місце – Журавльов Дмитро, учень 3 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІ місце – Котова Єлизавета, учениця 3 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІ місце – Квашук Яна, учениця 4 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІІ місце – учні 2 класу Пустоварівського НВК;

ІІІ місце – Вакуленко Оленксандр, учень 1 класу, Вакуленко Богдан, учень 5 класу К.Гребельського НВК;

ІІІ місце – Зубченко Поліна, учениця 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

ІІ вікова категорія

І місце – Лопата Денис, учень 7 класу Самгородоцької ЗОШ;

І місце – вихованці гуртка Шамраївського будинку культури;

ІІ місце – учні 6 класу В.Половецького НВК;

ІІІ місце – ЧабанУляна, Чабан Володимир, учні 6 класу Горобіївського НВК

ІІІ вікова категорія

І місце – Войцехівський Олексій, учень 9 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІ місце – учні 9 класу Рогізнянського НВК;

ІІІ місце – Трохимчук Світлана, випускниця Дулицьке НВО.

Номінація «Літературна творчість»

Літературний твір

І вікова категорія

ІІІ місце – Клюй Софія, учениця 1 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІІ вікова категорія

І місце – Бай Єсенія, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.».

Вірш

І вікова категорія

І місце – Хлєбік Марія, учениця 2 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Муштрук Софія, учениця 2 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Литвиненко Марія, вихованка гуртка «Рідне слово» Центру творчості дітей та юнацтва м.Ірпеня;

ІІІ місце – Петрук Єлизавета, вихованка гуртка «Рідне слово» Центру творчості дітей та юнацтва м.Ірпеня;

ІІ вікова категорія

І місце – Пясецька Маргарита, учениця 5 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Кручко Віка, учениця 6 класу Рогізнянського НВК;

ІІІ місце – Романюк Ростислав, учень 5 класу Чубинецького НВК.

ІІІ вікова категорія

І місце – Чех Олександра, учениця 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – Білюк Юлія, учениця 9 класу НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки» м.Обухова;

Оригінальний жанр

І місце – Нюнькін Ілля, учень 4 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

ІІІ місце – Русяк Наталія, учениця 9 класу Буківського НВК.

номінація науково-дослідницька робота:

І місце – Ющенко Артур, учень 9 класу НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки»;

ІІ місце – Чернявська Дарія, учениця 8 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІ місце – Чернявська Дарія, Мошнянко Ліза, вихованки гуртка «Історичне краєзнавство» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Шептицька Аліна, учениця 10 класу Самгородоцької ЗОШ;

реферет

І місце – Мазур Тетяна, учениця 9 класу Малолисовецького НВК;

ІІ місце – Бобков Олександр, учень 9 класу Малолисовецького НВК;

ІІІ місце – Собяніна Софія, вихованка гуртка «Сучасна хореографія» Ірпінського центру позашкільної освіти.;

ІІІ місце – учні 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.



« повернутися до списку новин