«Алло, ми шукаємо таланти!»

Дата: 01.12.2017 21:38

30 листопада 2017 р. у Великополовецькому НВК педагогом-організатором Степенко Я.В.  було проведено конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!».

Метою заходу є виявлення здібностей та творчого потенціалу учнів 1-11 класів.

На конкурс представлялись такі жанри: художнє читання, хореографія, циркове мистецтво (фокуси), гра на музичних інструментах, театральне мистецтво (інсценізація), виставка дитячих робіт.

За підсумками роботи суддів, перемогу отримали такі учні: Пушка Володимир (гра на музичних інструментах), Коломієць Анна (малювання пластиліном на склі), Коновал Давид (художнє читання гуморесок), Бітнер Мирослава, Биковець Олександра   (художнє читання віршів), Зінченко Максим, Рядченко Софія, Рижов Богдан, Михайлевська Анастасія, Кузьомко Максим (театральне мистецтво, інсценізація),  Маруняк Катерина, Лінько Алла (циркове мистецтво, фокуси), Твардовська Діана (вишивка бісером), Сімак Віталій (модульне оригамі).

Бажаємо всім конкурсантам і у подальшому розвивати свої таланти, брати активну участь у творчому житті школи