Міжнародний день числа пі

Дата: 14.03.2018 21:33

Сьогодні учні Сквирського ліцею святкували День числа пі — неофіційне свято, яке відзначають усі, хто не байдужий до математики.

Воно святкується 14 березня, що в прийнятому в США форматі записується як 3.14. Це оригінальне свято відзначають з 1988 року. Придумали його співробітники науково-популярного музею Експлораторіум, який знаходиться в Сан-Франциско. Число пі – математична константа (3,1415…), що виражає відношення довжини кола до довжини його діаметра.

Учні 6 класу на уроці математики захищали проекти, у яких розкрили історію числа пі та цікаві випадки, пов’язані з ним.

У цей день розпочався Ліцейний Чемпіонат з математики. У першому турі змагалися учні 5-А та 5-Б класів. З кожного класу визначено команду-переможця: з 5-А класу – команда “Альфа”, з 5-Б класу – команда “Фортуна”. У другому турі будуть змагатися команди 5-х і 6-го класів.

Переглянути всі фото>>>