Сектор освіти Сквирської РДА

Тренінг «Освіта для майбутнього – оволодіння учнями універсальними технологіями: спілкування, творчості, життєтворчості, цілісності»

28 березня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти відбувся тренінг «Освіта для майбутнього – оволодіння учнями універсальними технологіями: спілкування, творчості, життєтворчості, цілісності» для педагогів-організаторів освітніх закладів району.

            Загальною рисою тренінгу, який підготувала і провела Л.В.Котяй методист РМК, було використання інструментів неформального навчання: ігор, вправ, розв’язання практичних завдань та ситуацій, а також мінімальна кількість лекцій та теорій.

Учасникам тренінгу було запропоновано ряд практичних вправ щодо модернізації профорієнтаційної діяльності в умовах освітніх змін, вдосконалення їхнього організаційного, дидактичного, методичного забезпечення. Також педагоги ознайомилися з індивідуальними та груповими формами виховної роботи та добіркою вправ для опанування майстерності критично мислити.« повернутися до списку новин