Відділ освіти Сквирської РДА

Півфінальна гра КВН

21 листопада 2017 року в актовій залі Білоцерківського національного аграрного університету відбулася півфінальна гра профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

Позмагатися у кмітливості та винахідливості зібралися кращі команди з 8 районів Київщини: Володарського, Сквирського, Тетіївського, Ставищанського, Фастівського, міст Васильків, Фастів та Біла Церква.

До виступу всі готувалися ретельно, адже рівень конкурсу зростає з кожним роком. За підсумками журі перемогу здобула команда «Тимчасово безробітні» Білоцерківської гімназії №1. Друге місце посіла команда «Воїни добра» Володарського району. Команда «5 квартал» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, яка захищала честь Сквирського району, була за    мить до третього призового місця, але, на жаль, за підсумками  останнього конкурсу  третє місце отримала команда «Люди в білому» Фастівського району. Команда «5 квартал» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 посіла четверте місце, отримавши грамоту у номінації «За артистизм та виконавську майстерність».

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки команди «5 квартал», її учасникам бажаємо ще більше натхнення, бійцівського духу, здійснення всіх задумів!

 

Гітченко Л.О., методист Сквирського РЦДЮТ

 « повернутися до списку новин