Урочисте вручення свідоцтв учням 9 класу

Дата: 16.06.2018 21:21

15 червня 2018 року у Сквирському НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5-ДНЗ» відбулася лінійка вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу.

Здавши серйозний іспит, державну підсумкову атестацію, здобувачі освіти отримали перший в житті свій документ. У святково прикрашеному залі  зібралися батьки,вчителі, друзі дев'ятикласників. Вони прийшли привітати свої дітей . З вітальним словом до випускників звернулася директор НВО  Людмила Миколаївна Антонян. З трепетом у серці дев’ятикласники отримували документи про освіту.

Надзвичайно талановиті, неймовірно розумні, неперевершено вродливі випускники дев’ятого класу 2018 року подарували свої музичні вітання вчителям, батькам та рідній школі.

Бажаємо випускникам – гарно провести літні канікули!

Та чекаємо їх усіх 1 вересня 2018 року у 10-й клас!