Останній дзвоник

Дата: 25.05.2018 21:05

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке не можна замінити.

Упродовж цього навчального року 97 учнів Рудянської філії Шамраївського НВК  припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі громадян цієї Країни - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників.

Востаннє лунає дзвоник для наших випускників, який кличе їх у подальший широкий життєвий шлях, сповнених надій.

Хочеться побажати нашим випускникам успіхів та здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!