Відділ освіти Сквирської РДА

Підведені підсумки районних змагань з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді

З метою популяризації дитячо-юнацького пішохідного туризму в районі, виявлення кращих команд і спортсменів 31 березня 2018 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді.

 

У змаганнях взяли участь 8 команд із 8 навчальних закладів Сквирського району, а саме: Сквирських ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,3, Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - дитячий садок», Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ», Оріховецького, Буківського, Чубинецького НВК, Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

До програми

 

В особистому заліку на особисто-командній дистанції  «Смуга перешкод»:

І місце – Кобернюк Владислав, учень 10 класу Буківського НВК;

ІІ місце – Пашкевич Давид, учень 11 класу Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – Яценко В'ячеслав, учень 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

І місце – Лясківська Аліна, вихованка гуртка «Пішохідний туризм» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – Заєць Софія, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Сосновська Ліна, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

 У  командному заліку  на особисто-командній дистанції  «Смуга перешкод»:

І місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – команда Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – команда Сквирського РЦДЮТ.

 

У  загальному заліку за підсумками двох дистанцій:

І місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – команда Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – команда Сквирського РЦДЮТ.

 

змагань входили: особисто-командна дистанція «В’язання вузлів», особисто-командна дистанція «Смуга перешкод».  

За рішенням суддівської колегії переможцями та призерами районних змагань з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях стали:

в особистому заліку на особисто-командній дистанції «В’язання вузлів»:

І місце – Пашкевич Давид, учень 11 класу Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІ місце – Грабовський Михайло, учень 9 класу Чубинецького НВК;

ІІІ місце – Кобернюк Владислав, учень 10 класу Буківського НВК;

І місце – Демеденко Ірина, учениця 9 класу Чубинецького НВК;

ІІ місце – Лясківська Аліна, вихованка гуртка «Пішохідний туризм» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Адамчук Надія, учениця 7 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

 

У командному заліку на особисто-командній дистанції «В’язання вузлів»:

І місце – команда Чубинецького НВК;

ІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – команда Сквирського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ».

Майорко І.В., методист Центру творчості

 



« повернутися до списку новин