ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2017 21:04

06.12.2017 р. у Великополовецькому НВК серед хлопців 3-4 класів відбулися спортивні змагання, які сприяли згуртуванню колективу, розвитку фізичних здібностей, кмітливості та спритності. Спортивні змагання провів вчитель фізичної культури Гриценко О.О.

Цього ж дня, учні 5-11 класів ознайомилися з історією Дня Збройних Сил України та святкуваннями, що проходять в цей день в армії та в державі. З нагоди свята у школі було проведено конкурсно – розважальну програму для хлопців 5 -11 класів "Нумо, хлопці!". Наші хлопці змагались в мужності, спритності, інтелектуальних здібностях. Захід провела педагог-організатор Степенко Я.В.

І на завершення відбувся демонстраційний фрагмент заняття вихованців гуртка "Карате". Наші учні показали свої навички та вміння, якими вони оволоділи за три місяці навчання.