Сектор освіти Сквирської РДА

Поїздка на новорічну виставу

26 грудня 2017 року на головній сцені нашої держави, Національному палаці культури та мистецтв «Україна», відбулась захоплююча шоу-вистава «Викрадач Різдва», над створенням якої працювали найкращі у свої справі – відомий режисер-хореограф Олександр Лещенко та артисти театру танцю Ліни Верес «Форсайт».

 

Вистава «Викрадач Різдва» — надзвичайно цікава, видовищна та повчальна казка, яка дає зрозуміти дітям, що найміцнішою зброєю проти будь-якого зла є людська любов, міцна дружба та віра у дива.

Вихованці Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості побували в Національному палаці культури та мистецтв «Україна».  Переступивши його поріг діти потрапили у надзвичайну казкову атмосферу, яку подарували актори Київської естрадно-циркової академії, а переглянувши виставу «Викрадач різдва», ніби поринули в казку з цікавими персонажами, захоплюючими пригодами, унікальними музичними, танцювальними та акробатичними номерами!

Діти були в захваті від дійства. З гарним настроєм, позитивними емоціями та звичайно ж подарунками вони повернулись додому.

 « повернутися до списку новин