Семінар-тренінг

Дата: 18.10.2017 20:33

17 та 18 жовтня 2017 року на базі Сквирського ліцею відбулися семінари-тренінги для слухачів «Школи психологічних знань класного керівника» (5,6 та 7,8 класи) на тему «Створення інклюзивно-безпечного середовища для соціалізації школярів у навчальних закладах».

Під час заняття учасники активно включилися в обговорення причин, проявів та наслідків шкільного булінгу, напрацювали шляхи профілактики та вирішення проблеми насилля між дітьми. Класні керівники дійшли висновку, що у тих класах, де педагог є авторитетом, діти згуртовуються навколо нього і вчаться конструктивно співпрацювати.

Тренінг підготували і провели практичні психологи Сквирського НВК Данілович Наталія Володимирівна, Сквирської ЗОШ №5 Бондар Ірина Сергіївна, Сквирського ліцею Телегей Марина Ігорівна, Дулицького НВО Василівська Аліна Юріївна, методист РМК Левчук Світлана Станіславівна.