Новорічні ранки в ДНЗ №1 "Світанок "

Дата: 22.12.2017 20:33

21 та 22 грудня 2017 року відбулися святкові новорічні ранки для усіх вікових груп в ДНЗ №1 «Світанок».

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Розпочались Новорічні свята і в Сквирському дошкільному навчальному закладі № 1 «Світанок». Колектив  закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши концертну залу та приміщення садка, що загалом створює гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп почалися  з 21 та закінчилися 22 грудня 2017 року.  Цікаві  сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.