Сектор освіти Сквирської РДА

Новорічні ранки в ДНЗ №1 "Світанок "

21 та 22 грудня 2017 року відбулися святкові новорічні ранки для усіх вікових груп в ДНЗ №1 «Світанок».

 

 

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

    Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

    Розпочались Новорічні свята і в Сквирському дошкільному навчальному закладі № 1 «Світанок». Колектив  закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши концертну залу та приміщення садка, що загалом створює гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

      Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп почалися  з 21 та закінчилися 22 грудня 2017 року.  Цікаві  сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.« повернутися до списку новин