Відділ освіти Сквирської РДА

Постійно діючий семінар для завідуючих закладів дошкільної освіти

11 квітня 2019 року на базі Сквирського районного методичного кабінету відбувся постійно діючий семінар для завідуючих закладів дошкільної освіти з теми «Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти».

 

Директор районного інклюзивно-ресурсного центру Маркова А.В. ознайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти та особливостями інклюзивної дошкільної освіти.

Досвідом роботи з впровадження інклюзивної освіти поділилися педагоги Сквирського закладу дошкільної освіти №6 «Ромашка».

Завідуюча Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Кульбабенко Л.М. розповіла про порядок комплектування інклюзивних груп в закладах дошкільної освіти.

Методист Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» Поліщук О.В. поділилася досвідом створення індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими потребами.

Про взаємодію з батьками у системі інклюзивної освіти присутніх інформувала методист районного методичного кабінету Чернега Н.С.

Наприкінці семінару було підведено підсумки. Присутні ознайомилися з методичними рекомендаціями.« повернутися до списку новин