Продзвенів останній дзвінок

Дата: 25.05.2018 20:31

Продзвенів останній дзвінок. Для когось – це сигнал, що вони подолали ще одну сходинку  свого навчання, для когось – що вони уже стали на шлях самостійного життя.

Це час «шкільних жнив», коли в усіх навчальних закладах підбивають підсумки роботи за рік. На сьогоднішній лінійці у Кам’яногребльському навчальному закладі директор Сопіженко Г.П. привітала учнів , батьків, вчителів із закінченням 2017-2018 навчального року, вручила нагороди школярам за відмінне навчання та переможцям районних конкурсів учнівської творчості.

Але найбільше теплих слів цього дня звучало на адресу випускників, яких попереду чекає Державна підсумкова атестація та випускний бал. Тож побажаймо: випускникам – легких іспитів, а школярам – веселих канікул!