Сектор освіти Сквирської РДА

Інструктивно-методична нарада

24 травня 2018 року на базі Сквирського районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада для медичних сестер закладів освіти, помічників вихователя закладів дошкільної освіти на тему «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року». У нараді взяли участь завідуючі закладів дошкільної освіти.

Методист відділу освіти Кривда Н.І. ознайомила присутніх із наказом Міністерства освіти і науки України «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року».

Методист відділу освіти Чернега Н.С. ознайомила учасників наради про рекомендації наради Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 22.05.2018 року. Інформувала присутніх про особливості управління закладами дошкільної освіти у контексті реалізації Закону України «Про освіти», про забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, про порядок державної реєстрації потужностей харчоблоків закладів дошкільної освіти, про використання медичних форм для зарахування дітей до закладів дошкільної освіти.

Технолог з організації дитячого харчування Добровольська З.М. розповіла про забезпечення закладів освіти першочерговими медикаментами на час оздоровчого періоду.« повернутися до списку новин