Сектор освіти Сквирської РДА

«Олімпійський тиждень»у Великополовецькому НВК

З 7 по 15 вересня 2017р. у Великополовецькому НВК  проходить  «Олімпійський тиждень», присвячений  Дню фізичної культури  та спорту .

 

 

       Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

Розпочався «Олімпійський тиждень» із забігу. В ньому прийняли участь учні 2-11 класів, а також вчителі та працівники закладу.

   З 7 по 11 вересня школярі  взяли участь у конкурсі малюнків «Фізкультуру люблять всі: і дорослі, і малі». Найактивнішими були учні 3-6 класів.

         В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителями  фізичної культури були проведені Олімпійські  уроки  на тему «Спорт і фізичне виховання ? утвердження здорового способу життя та зміцнення нації». До проведення олімпійського тижня долучилися і класні керівники. У класних колективах 1-11-их класів були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити» (3 клас); «Спорт – сила, краса, здоровя» ( 4 клас); «Історія Олімпійських ігор» (5-8 класи); «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класи).

Педагогом-організатором було проведено загальношкільну лінійку «Історія Олімпійських ігор».

Учнівським комітетом було організовано проведення ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» для учнів 1 – 4 класів. Адже ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті.

Протягом тижня вчителями фізкультури було проведено змагання: «Веселі старти» (1 – 4 класи); «Старти надій» (5 – 8 класи); Змагання з баскетболу «3х3» (9 – 11 класи).

      Олімпійський тиждень  був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

        Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти.

 « повернутися до списку новин