Відзначення Дня Соборності України в Сквирській ЗОШ №3

Дата: 22.01.2018 20:20

22  січня 2018 року у школі відмітили День Соборності України (день Злуки).

Соборність – це символ.

Символ боротьби за волю, порозуміння між людьми,  часточка надії і віри у майбутнє.  Національна  єдність – запорука державності  України. Саме тому всі учасники великої шкільної родини доєдналися до ряду заходів. Для учнів 1-4 класів ЗДВР Шульга С.О. і педог-організатор  Зінчук Ю.С. провели години патріотизму «Україна –моя Батьківщина»,  «Державна символіка України» і познайомили з новою формою роботи «Наppyning». Учні  5-6 класів стали учасниками експрес-гри «Я люблю Україну!»,  7-8 класів – гри-вікторини « Любіть Україну!» з переглядами відео-презентацій про відомих українців,   9-10 класи -  3D історичної кав’ярні  «Знай наших! Українці міняють світ» (Шульга С.О.).  В 10-Б класі проведено урок-презентацію «Подія, що пережила час» (класний керівник А.В. Лисюк).

Учні 11 класу долучилися до коментованого перегляду  документальних фільмів «Будинок «Слово». Відродження», « 22 січня далекого 1919 року». Учні школи  взяли  участь у імпровізованому  ланцюзі  Єдності  «Діти єднають Україну»,  флешмобах  «Україна єдина», «Нас багато є по світу!»,  на власних малюнках написали багато гарних побажань рідній  неньці-Україні і оформили їх виставку ( класні керівники 1-11класів).
Вихованці гуртка «Юний репортер» та «Цікава інформатика» ( керівник А.В. Лисюк)  підготували та провели  інтерактивну вікторину до Дня Соборності України.