Засідання районної школи педагогічної майстерності

Дата: 09.10.2018 20:16

Чорна Н.П. ознайомила учасників засідання з структурою прогулянки для дітей в закладі дошкільної освіти, з формами організації роботи з дітьми під час прогулянки. Педагог поділилася досвідом використання спадщини В.Сухомлинського під час проведення прогулянок.

Учасники засідання також обговорили питання значення прогулянки у розвитку дітей дошкільного віку, види прогулянок та вимоги до організації, проведення прогулянок в дитячому садку.

На завершення засідання було вироблено та узагальнено практичні рекомендації.