Краєзнавча конференція

Дата: 24.09.2018 20:12

Департамент освіти і науки Київської ОДА спільно із КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі Трипільського навчально-реабілітаційного центру провели обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край», приурочену 125-ій річниці відкриття Трипільської культури в Україні та 100-річчю Української революції.

На конференції Сквирщину представляла Калуцька Оксана, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (на базі Чубинецького НВК), яка презентувала роботу «Таборівський староста Стефан Хмелецький – степовий лицар, поборювач людоловів». Юного краєзнавця підготували Гальчинський А. І., керівник гуртка, та Майорко І.В., методист Центру творчості.

За свою роботу Оксана була нагороджена сертифікатом учасника обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край»