Вічна слава героям

Дата: 21.11.2017 20:04

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2017 року на площі Героїв Небесної Сотні у Сквирі відбулося вшанування пам’яті героїв двох революцій:

Майдану 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Старшокласники Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості поклали квіти до пам’ятника "Героям Небесної Сотні і всім борцям за незалежність України" та вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув під час подій на Євромайдані в боротьбі за Україну.

Далі на гуртківців чекала екскурсія до зразкового музею школи Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені П.Тисьменецького. Учні закладу розкрили сторінку сьогодення, зупинившись на фактах подій Революції Гідності та війни на сході України.

Історія  плине, але завжди в наших серцях має залишатися пам’ять про людей, які боролися за незалежність України.