Новорічне свято в різновіковій групі

Дата: 29.12.2017 19:56

Вихованці різновікової групи Сквирського ЗДО №5 «Калинка» 28.12.2017 року зустрічали новорічне свято з персонажами улюбленого мультика  «Свинка Пепа».

Маленькі артисти в яскравих костюмах, виконували ролі : свинки Пепи (Скуратівська Катя), її братика Джоржа (Снітко Сергій), мами Свинки (Музиченко Таміла), тата Свина (Павлівський Темофій). Гостями свята були візитери з тропіків Мардиринки, кумедні Сніговики, ялинкові прикраси, сніжинки та звичайно Дід Мороз.

Найулюбленіше свято дітвори подарувало їм безліч вражень, емоцій та подарунків. Батьки раділи за своїх дітей та дякували за організацію і проведення свята вихователям  Ходаківській Л.А., Денисюк А.В., музичному керівнику Цегельник Л.В.